Existuje mnoho důvodu pro provoz webové aplikace na vlastním hardwaru. Většina z nich souvisí s bezpečnostními otázkami, výkonovými požadavky nebo jsou dány nestandardními potřebami pro provoz aplikace. 

Dokážeme zajistit server popřípadě systémového administrátora, který dokáže připravit a spravovat server s OS Linux nebo Windows Server pro běh aplikací v PHP, .NET a jiných webových technologií.

Informujte se možnostech správy serverů s OS Linux nebo Windows Server.

Server

Vyvíjíme mobilní aplikace pro Android a iOS. Pomůžeme vám navrhnout design i fungování mobilní aplikace, se kterou budete se svými zákazníky v maximálním kontaktu. Zajistíme pro vás distribuci aplikace přes běžné platformy jako jsou Google Play a App Store.

Informuje se na možnosti vlastní mobilní aplikace.

Vývoj iOS aplikacívývoj Android aplkací

Ke každým webovým stránkám od LKwebs poskytneme webhosting za zvýhodněnou cenu. Výkonný server spolu s rychlými SSD disky zajistí rychlou odezvu webové prezentace. U všech projektů zajišťujeme vysokou dostupnost, bezpečnost a zálohování. Jsme schopni prokázat soulad s GDPR.

webhosting k novému webu

Máte-li web vyrobený pomocí moderních redakčních sytémů Wordpress nebo Joomla, lze do něj snadno doplňovat funkcionalitu, aniž by bylo nutné realizovat nové webové stránky. Jako doplnění funkcionality lze považovat například doplnění mobilního zobrazení, přidání kalendáře akcí, rezervačního systému nebo třeba zřízení plnohodnotného e-mailingového systému pro automatizované oslovování zákazníků. 

Pokud o technologiích svého webu nemáte dostatek informací, zdarma provedeme analýzu možnosti rozšíření vašeho webu. Informujte se na možnost doplnění funkcionality vašeho webu.

Nové funkce do webových stránek

Každé webové stránky je nutné jednoho dne modernizovat. Provádíme modernizace webových stránek s důrazem na zachování dosavadních pozic ve vyhledávačích. 

Redesign nemusí vyžadovat nové webové stránky, informujte se o možnostech redeisgnu vašich stávajícíh stránek.

Redesign webových stránek

Technologie Joomla a Wordpress

Webové stránky jsou vyráběny pomocí veřejných nástrojů Joomla nebo Wordpress. Kdykoli lze tak webové stránky aktualizovat nebo rozšířit o novou funkcionalitu. Webové stránky nikdy nebudou v uzavřeném systému, který podporují pouze vývojáři.

joomlaWordPress logo