Webové stránky pro firmy a živnostníky

Webové stránky pro firmy a živnostníky

Připravíme webové stránky, se kterými se konečně zviditelníte na internetu. Každé stránky mají ovladací rozhraní v češtině, díky kterému zvládne obsluhu webu každý uživatel počítače.
Mobilní responzivní verze

Mobilní responzivní verze

Používáme šablony, které podporují mobilní zobrazení. Se stránkami od LKwebs bude i základní web plně funkční na menších displejích telefonů a tabletů.
Aplikace připraveného designu

Aplikace připraveného designu

Pokud máte připravený grafický návrh webu od vašeho designera, lze jej aplikovat do webové podoby. Zajištěním vlastního grafického návrhu lze snížit výdaje za tvorbu nových webových stránek.
Eshopy a rezervační systémy

Eshopy a rezervační systémy

Za eshop nebo rezevační systém od LKwebs neplatíte žádné paušální poplatky. Pomocí systémů, jako jsou Woocommerce, VirtueMart nebo OpenCart lze snadno prodávat zboží i služby nebo rezervovat termíny návštěvníků, popřípadě hotelové pokoje nebo stůl v restauraci.

Technologie Joomla a Wordpress

Webové stránky jsou vyráběny pomocí veřejných nástrojů Joomla nebo Wordpress. Kdykoli lze tak webové stránky aktualizovat nebo rozšířit o novou funkcionalitu. Webové stránky nikdy nebudou v uzavřeném systému, který podporují pouze vývojáři.

joomlaWordPress logo