Blog

Výukový portál postavený na oblíbeném CMS Moodle.

Restaurace Bowling Saloon v Plzni na Doubravce, má konečně nové stránky.

Kdo vytváří webové stránky ví, že s responsivitou bývá problém. Následující mini článek je spíše postěžování si nad problémy s mobilním zobrazením.

Přemýšlíte o tom, že by bylo zajímavé do vašich webových stránek dostat živý pohled z webkamery, ale nevíte jak na to? 

Který z těchto systémů je lepší? V tomto článku sepíši hlavní přednosti a nedostatky, se kterými jsem se setkal v průběhu práce s těmito populárními redakčními systémy.

Oficiální webové stránky obce Obora v okrese Plzeň sever spuštěny.

Kor-art.cz je eshop s velice pěknými módními doplňky ruční výroby. Je neuvěřitelné, jak jsou holky šikovné a co dokáží vyrobit.

Stává se to často. Vytvořím vyladěné webové stránky, které hezky vypadají rychle načítají a mají pěkný "kabátek". Spokojeně webové stránky předám, zaškolím obsluhu a dál si žiju svým životem. Po nějakém čase se na webové stránky podívám a často vidím ty samé chyby.

Pokud provozujete nějaké webové stránky, možná se dopouštíte chyb i vy. V tomo článku popíšu některé časté chyby, kterých se obsluha dopouští.

Máte nějaký podnikatelský záměr? Nebo už nějakou dobu fungujete a přemýšlíte nad webovými stránkami? V tomto mini článku sepíši několik užitečných informací, které se můžou hodit každému, kdo přemýšlí o webových stránkách.

Technologie Joomla a Wordpress

Webové stránky jsou vyráběny pomocí veřejných nástrojů Joomla nebo Wordpress. Kdykoli lze tak webové stránky aktualizovat nebo rozšířit o novou funkcionalitu. Webové stránky nikdy nebudou v uzavřeném systému, který podporují pouze vývojáři.

joomlaWordPress logo