Pokud chcete umět vytvářet vlastní webové stránky, lze využít možnosti školení. K tvorbě jednoduchých webů nemusíte být programátor, stačí mít všeobecnou znalost práce na počítači, zbytek se dozvíte na školení.

Pokud už máte webové stránky, ale neumíte si je upravovat nebo je doplňovat o obsah, je školení dobrá volba. 

Školení probíhá zpravidla individuální formou.


Kurz TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK (5-7 dvouhodinových lekcí)

V tomto kurzu se naučíte vytvářet profesionální internetové stránky pomocí nejnovějších webových technologií - redakčního systému Joomla nebo Wordpress

Tvorba náročnějších webových stránek pomocí redakčního systému Joomla, tvorba vlastního eshopu, činnost redakčního systému, možnosti a řízení přístupů k webové stránce, tvoření a řazení článků, instalace komponentů, editace souborů, registrace domény (www adresy), hostingu, FTP komunikace, základy jazyka html, css

Základní znalost html a css je zde výhodnou, nicméně ani není vyžadována.

Po školení bude student schopný si vytvořit vlastní jednoduché webové stránky. Především si ale bude schopný web dále zlepšovat a samostatně se zdokonalovat. Školení z vás neudělá odborníka, otevře vám cestu dál, kterou už zvládnete sami.

Technologie Joomla a Wordpress

Webové stránky jsou vyráběny pomocí veřejných nástrojů Joomla nebo Wordpress. Kdykoli lze tak webové stránky aktualizovat nebo rozšířit o novou funkcionalitu. Webové stránky nikdy nebudou v uzavřeném systému, který podporují pouze vývojáři.

joomlaWordPress logo